Představujeme novou řadu pro psy Life

Superprémiové krmivo pro psy Calibra Dog Hypoallergenic se mění na Life

 

Základní filosofií nové řady je vysoký podíl masa a vysoká nutriční hodnota.

 

Receptury Life jsou kompletní – určené pro dlouhodobé krmení mazlíčků. Ideální poměr základních surovin i všech zdraví prospěšných aditiv je vyladěný na míru pro každou věkovou kategorii. Produktová řada je zkrátka předurčená k tomu, aby provázela pejska po celý jeho život. Je to prostě Life…

 

Výhody Life v kostce:

 

– vysoký obsah masa – až 52 %

– až 90 % bílkovin živočišného původu

– 100 % monoprotein – ve variantách kuře/jehně

– Low Grain – pouze rýže

– nejvhodnější zdraví prospěšná aditiva

 

O složení nové řady Life

 

Kvalita krmiva je pro nás na prvním místě, proto máme vysoké požadavky jak na vstupní suroviny, tak i výsledné produkty. Krmivo Life je postaveno na nejkvalitnějších vysoce stravitelných surovinách. Celkové složení s jedním hlavním zdrojem proteinu – kuřecí/jehněčí maso – a jedním hlavním zdrojem sacharidů – rýže – snižuje pravděpodobnost alergické reakce na krmivo.

Do nové řady Life jsme také přidali Lactobacillus acidophilus, a to v inaktivované podobě, s označením Lactobacillus acidophilus HA – 122 inaktivovaný (s tzv. paraprobiotickým efektem). To znamená, že obsahuje stejné součásti jako živé bakterie lactobacilu, které se běžně vyskytují ve střevě, a vykazuje podobný efekt.

 

Více o Lactobacillus acidophilus v Life

 

Lactobacillus acidophilus je probiotikum, tedy živá bakterie, která je běžně součástí přirozené střevní mikroflóry. Jako součást ekosystému trávicí soustavy napomáhá:

– trávení,

– udržování zažívací rovnováhu,

– posilování ochranné bariéry střevní stěny před patogeny, škodlivými látkami a jejich vstřebáváním.

Má tak pozitivní vliv na dobré zažívání a tudíž imunitní systém.

Jelikož působením okolních vlivů (léky, špatná strava, toxiny apod.) může docházet k nerovnováze střevní mikroflóry, je vhodné probiotikum neustále doplňovat.

Naše receptury Life jsou bez:

 

 

 

Nová hypoalergenní  řada nabízí celkem 14 unikátních produktů:

Calibra Dog Life Starter & Puppy Lamb  

Vhodné pro štěňata do 3 měsíců a březí a kojící feny s jehněčím masem a rýží. Receptura je zaměřena na péči o dobré zažívání a na podporu imunity.

Detail produktu zde

Koupit na:

Calibra Dog Life Junior Small Breed Chicken  

Vhodné pro pro mladé psy (3–12 měsíců) malých plemen (1–10 kg) s kuřecím masem a rýží. Receptura je zaměřena na péči o zdravou kůži a na podporu imunity. 

Detail produktu zde

Koupit na:

Calibra Dog Life Junior Medium Breed Chicken  

Vhodné pro mladé psy (3–15 měsíců) středních plemen (10–30 kg) s kuřecím masem a rýží. Receptura je zaměřena na podporu optimálního růstu a imunity psa. 

Detail produktu zde

Koupit na:

Calibra Dog Life Junior Small & Medium Breed Lamb  

Vhodné pro mladé psy (3–12 měsíců) malých a středních plemen (do 30 kg) s jehněčím masem rýží. Receptura je zaměřena na podporu optimálního růstu a imunity. 

Detail produktu zde

Koupit na:

 

Calibra Dog Life Junior Large Breed Chicken  

Vhodné pro mladé psy (3–30 měsíců) velkých plemen (nad 30 kg) s kuřecím masem a rýží. Receptura je zaměřena na péči o klouby a podporu optimálního růstu. 

Detail produktu zde

Koupit na:


Calibra Dog Life Junior Large Breed Lamb  

Vhodné pro mladé psy (3–30 měsíců) velkých plemen (nad 30 kg) s jehněčím masem a rýží. Receptura je zaměřena na péči o klouby a podporu optimálního růstu. 

Detail produktu zde

Koupit na:

Calibra Dog Life Adult Small Breed Chicken 

Vhodné pro dospělé malé psy (do 10 kg) s kuřecím masem a rýží. Receptura je zaměřena na péči o zdraví kůže a celkovou vitalitu. 

Detail produktu zde

Koupit na:

Calibra Dog Life Adult Small Breed Lamb  

Vhodné pro dospělé psy malých plemen (do 10 kg) s jehněčím masem a rýží. Receptura je zaměřena na péči zdraví kůže a celkovou vitalitu. 

Detail produktu zde

Koupit na:

Calibra Dog Life Adult Medium Breed Chicken  

Vhodné pro dospělé psy středních plemen (10-30 kg) s kuřecím masem a rýží. Receptura je zaměřena na péči o optimální zažívání a podporu aktivního života. 

Detail produktu zde

Koupit na:

Calibra Dog Life Adult Medium Breed Lamb  

Vhodné pro dospělé psy středních plemen (10-30 kg) s jehněčím masem a rýží. Receptura je zaměřena na péči o optimální zažívání a na podporu aktivního života. 

Detail produktu zde

Koupit na:

Calibra Dog Life Adult Large Breed Chicken 

Vhodné pro dospělé psy velkých plemen (nad 30 kg) a kuřecím masem a rýží. Receptura je zaměřena na péči o klouby a na podporu optimálního zažívání. 

Detail produktu zde

Koupit na:

Calibra Dog Life Adult Large Breed Lamb  

Vhodné pro dospělé psy velkých plemen (nad 30 kg) s jehněčím masem a rýží. Receptura je zaměřena na péči o klouby a na podporu optimálního zažívání. 

Detail produktu zde

Koupit na:

Calibra Dog Life Senior Small Breed Lamb 

Vhodné pro starší psy malých plemen (do 10 kg, nad 7 let) s jehněčím masem a rýží. Receptura je zaměřena na péči o zdraví kůže a na podporu celkového zdraví. 

Detail produktu zde

Koupit na:

Calibra Dog Life Senior Medium & Large Breed Chicken 

Vhodné pro starší psy středních a velkých plemen (nad 6 let, nad 10 kg) s kuřecím masem a rýží. Receptura je zaměřena na péči o klouby a na podporu optimálního zažívání. 

Detail produktu zde

Koupit na: