Brněnské psí dny 2019

17.7.2019

 

Víkend plný akce a zábavy pro psy i jejich páníčky! Tak přesně to jsou Brněnské psí dny, které se letos konaly již po deváté. I tento rok jsme byli osloveni s možností spolupráce a ani sekundu jsme neváhali a poskytli hlavní ceny hned do několika soutěží: Voříškiáda, Brněnský dráček, Brněnský drak, Dogdancing a Treibball.

Fotbalové hřiště vedle pavilonu Anthropos se o víkendu 13.6.-14.6.2019 opět zaplnilo milovníky psů. Účastníky ani diváky, naštěstí, neodradila nepřízeň počasí a pořadatelé akci považují za vydařenou.

A co všechno jste mohli vidět? Po oba dva dny probíhaly závody v Agility (Brněnský dráček a Brněnský drak) a v Dogfrisbee. V sobotu byla na programu Voříškiáda a Treibball v neděli jste se mohli přijít podívat na Dogdancing a Trickdogging. Kromě závodů, byla v programu zahrnuta i spousta přednášek, na kterých si mohli majitelé pejsků rozšířit své znalosti o doplňcích stravy, o adopci zvířat ze zahraničí, nebo o komunikaci se svými čtyřnohými parťáky.  A nejen to – po celou dobu jste mohli navštívit bazárek útulku Tibet, který každoročně Brněnské psí dny podporují.

Jsme rádi, že jsme se mohli tak velké a různorodé akce, kde si každý pejskař přijde na své, zúčastnit. Rádi bychom pogratulovali všem soutěžícím za skvělé výkony a doufáme, že se na příštím, kulatém ročníku, opět všichni potkáme!

Foto: Pavla Vokálová, Eliška Chylíková, Petr Soldán a Aneta Jurčová

 

 

Aktuality